سود سوزآور در تولید صابون مراغه ای

سود سوزآور در تولید صابون مراغه ای

قدمت استفاده از صابون مراغه ای به ۱۰۰ تا ۱۵۰ سال پیش بر می گردد ، در آن دوره زمانی استفاده از صابون ها و شامپو های شیمیایی مانند امروز فراگیر و گسترده نبود . امروزه تنوع شامپوها و صابون ها به حدی است که ما با توجه به نوع پوست و موی خود و مطابق سلیقه شخصی، از بین برند های متفاوتی که وجود دارد یکی را انتخاب می کنیم .

سود سوزآور در تولید صابون مراغه ای

آشنایی با صابون مراغه ای و اطلاع از خواص آن خالی از لطف نخواهد بود . صابون مراغه ای از دمبه ی گوسفند و سود سوزآور تشکیل میشود و چون نسبت به محصولات مشابه مواد شیمیایی کمتری دارد ، بیشتر مورد پسند قرار گرفته است ، حتی اگر خیلی از افراد از وجود آن بی خبر باشند .

با اینکه این محصول فاقد هر گونه مواد نگهدارنده شیمیایی میباشد ، تا ۱۰ سال می تواند مورد استفاده قرار بگیرد ، هر چه زمان ماندگاری صابون مراغه ای بیشتر باشد از کیفیت و خواص مطلوب تری برخوردار خواهد بود ، درست مثل ترشی سیر که هر چه عمر بیشتری داشته باشد ، بهتر است .

بسیاری از متخصصین پوست و موی سنتی استفاده از این صابون برای کنترل شوره و ریزش مو را توصیه میکنند .البته افرادی که دارای موی خشک هستند باید از این صابون کمتر و با احتیاط بیشتری استفاده کنند ، چون این صابون ph بالایی داشته و چربی سر را تا حدود زیادی میگیرد . این صابون در سه رنگ زرد، سفید و سیاه در بازار و عطاری ها موجود است که صابون سیاه رنگ از باقیمانده دو رنگ دیگر ایجاد می شود و ممکن است کمی حنا به مخلوط آن اضافه کرده باشند .

سود سوزآور آراکس شیمی

همانطور که می دانیم ، برای تولید هر محصولی کیفیت مواد اولیه شرطی اساسی در کیفیت محصول نهایی است ، سود سوزآور ماده اولیه تولید صابون مراغه ای است ، پس باید از کیفیت خیلی زیادی برخوردار باشد، کیفیت سود سوزآور آراکس شیمی اصلی ترین تبلیغ آن است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *